lucieliptakova.cz

O mně

O mě

O mně !

Jmenuji se Lucie Liptáková, mám dvě děti, jsem laktační poradkyně a lektorka nošení dětí. S dalšími úžasnými ženami spravuji nosící skupinu/komunitu nosíme  a žijeme trochu jinak na Hranicku(Morava).
Zabývám se:

Laktačním poradenstvím.

Jsem certifikovaná laktační poradkyně pro přirozené kojení. 

Nošením dětí.

Jsem lektorkou nošení Německé školy nošení Trageschule Didymos, buď  u Vás doma nebo na nosicím srazu Vás seznámím s různými šátky a nosítky, vysvětlíme si vývojové souvisloti, a naučím vás jak vázat miminko.

Vyrábím šperky z mateřského mléka

Kojení je jeden z nejšťastnějších okamžiků, a mnoho žen na kojení svých dětí s láskou vzpomíná. Možnost zakonzervování mateřského mléka a vytvoření šperku z něj je jedna z možností, jak si zachovat vzpomínku na ty chvíle absolutní blízkosti s vašim miminkem.

Pro více informací mi napište emailem nebo mne kontaktujte pomocí ikonky messengeru v pravém dolním rohu (v mobilu spodní lišta) a domluvíme se na detailech :))

Zpracováním placenty.

Nově jsem se stala specialistkou pro zpracování placenty. Více zde.

Alternativním směrům 

Mimo jiné se mnou můžete diskutovat o tématech jako je kontaktní rodičovství, zero waste, minimalismus, bezplenková komunikační metoda a další

Section Img

Služby.

Co Vám můžu nabídnout:

Yoga Icon

Laktační poradenství

Nabízím laktační poradenství na míru. Společně se podíváme na přirozené vrozené reflexy miminka, ukážu Vám, jak jim porozumět, aby kojení bylo co nejvíce efektivní.

Chci vědět více
Yoga Icon

Nošení dětí.

Nošení v šátku či ergonomickém nosítku Vám ze začátku napomůže lépe porozumět a reagovat na signály Vašeho miminka.

Chci vědět více
Yoga Icon

Šperky z mateřského mléka

Pokud máte zájem, napište mi buď na messenger nebo emailem a doladíme detaily :) 

Na eshopu se pracuje , a tak zatím komunikuji pomocí zpráv a společně vymýšlíme varianty zpracování a produktu.

Ceny se odvíjí od použitých  materiálů a zdobení.

Chci vědět více

Co o mě říkají?

Návštěva laktační poradkyně Lucky u nás doma byla pro mě velmi přínosná. V porodnici si na mě vyskakovali, ze se neumím postarat o dítě, ze nepribira podle tabulek a po 5 dnech jsem na vlastní zadost odešla domu, zcela zdeptana. Rodila jsem císařem a neměla jsem pořádně rozjetou laktaci. Nechtěla jsem to bez boje vzdát a přejít na UM. Lucka přišla druhy nebo třetí den po příchodu domu a pomohla mi ukázat, jak miminko hezky přiložit k prsu. Líbil se mi její pozitivní přístup, ze mě uměla podpořit a zvýšit sebevědomí, vysvětlila mi, ze to není žádná věda, ze to vlastne umím. Zkusili jsme přiložit nahé miminko na me tělo a ono si intuitivně našlo cestu k prsu, to bylo uzasne. Návštěvu jsme zakoncili v posteli, polohou já v leze na boku a přisáté mimi k prsu. Oba jsme spokojene usnuli. Druhy den už jsme najednou všechno sami zvládli. Takže děkuji Lucce, ze mě hlavně psychicky naladila na to, užit si kojení.

Martina Z.

Lucku mužů jen doporučit, byla pro mě psychická podpora a vždy mě se dobře poradila, případně uklidnila, ze to je tak v pořádku

Monika B.

Poradkyně Lucie u mě byla pár dní po příchodu z porodnice, po domluvě donesla polévku, vyslechla mě, a postupně mi doplňovala informace během mého povídání. Pomohlo mi, že mě nesoudila, nezakazovala dudlík, ale jen mě o všem informovala , jaké má dudlík pro a proti. Vlastně celé poradenství bylo takové o informacích pro a proti , ale rozhodnutí zůstalo vždy na mě. Takové poradenství jsem nečekala, ale nakonec bylo pro mě dost přínosné a zvedlo mi sebevědomí :D Děkuji Lucce za profesionální přístup a empatii.

Jana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace