lucieliptakova.cz

Služby

Laktační poradenství

Nabízím laktační poradenství na míru. Společně se podíváme na přirozené vrozené reflexy miminka, ukážu Vám, jak jim porozumět, aby kojení bylo co nejvíce efektivní.

Každé miminko se chce kojit, když mu dáme ke kojení ideální podmínky.

Pomůžu vám jak poznat, že má miminko  od Vás dostatek mléka, jak utišit miminko, které časteji pláče a nechcete jej utěšovat dudlíkem, nebo také jak postupovat při bolestivém kojení.

Držím se HANDSOFF poradenství, během poradenství ctím Vaše soukromí, na Vaše miminko nesahám, a věřím, že patří do Vaší náruče

Objednat službu

Nošení dětí

Nošení v šátku či ergonomickém nosítku Vám ze začátku napomůže lépe porozumět a reagovat na signály Vašeho miminka.

Jsem lektorkou Německé školy nošení Trageschule podle poznatků Neonatologické sestry Evy Vogelgesang.

Naše děti jsou přirozeně nošenci s fyziologickou potřebou houpání. Naučím Vás a Vašeho partnera základní úvaz na břicho, a pokud budete chtít, tak jednoduchý úvaz na bok, který si nacvičíte na manipulační panence abyste si při vázáni svého miminka mohli být 100% jistí.

Objednat službu
020210909_092521 (1) 

Šperky z mateřského mléka

Kojení je jeden z nejšťastnějších okamžiků, a mnoho žen na kojení svých dětí s láskou vzpomíná. Možnost zakonzervování mateřského mléka a vytvoření šperku z něj je jedna z možností, jak si zachovat vzpomínku na ty chvíle absolutní blízkosti s vašim miminkem.

Šperky je možno zhotovit nejčastěji z chirurgické oceli a stříbra s puncem 925/1000 s možností rhodiované úpravy.

Je také možnost ze žlutého a bílého zlata, nicméně cena je poměrně vysoká.

Komponenty jsou zhotoveny v Česku a je to ruční práce mé oblíbené zlatnice se kterou jsem navázala spolupráci, takže pokud i máte nějaký vlastní návrh na komponent pro vyplnění mateřským mlékem, dejte mi vědět a probereme to. :)) 

Ke zhotovení potřebuji 15ml mateřského mléka ve zkumavce, nebo může být i zmražené. Vlásky prosím vložte do alobalu a několikrát přeložte prosím o pramínek alespoň 1cm na šířku a 3 cm na délku, ale záleží, jak to vyjde.. To pak  pošlete v bublinkové obálce na adresu:

Lucie Liptáková, Teplice nad Bečvou 107, 75351

!!!! Mléko prosím posílejte vždy v pondělí !!!!

Pro více informací mi napište emailem nebo mne kontaktujte pomocí ikonky messengeru v pravém dolním rohu (v mobilu spodní lišta) a domluvíme se na detailech :))

Objednat službu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace