lucieliptakova.cz

Služby

Laktační poradenství

Nabízím laktační poradenství na míru. Společně se podíváme na přirozené vrozené reflexy miminka, ukážu Vám, jak jim porozumět, aby kojení bylo co nejvíce efektivní.

Každé miminko se chce kojit, když mu dáme ke kojení ideální podmínky.

Pomůžu vám jak poznat, že má miminko  od Vás dostatek mléka, jak utišit miminko, které časteji pláče a nechcete jej utěšovat dudlíkem, nebo také jak postupovat při bolestivém kojení.

Držím se HANDSOFF poradenství, během poradenství ctím Vaše soukromí, na Vaše miminko nesahám, a věřím, že patří do Vaší náruče

Objednat službu

Nošení dětí

Nošení v šátku či ergonomickém nosítku Vám ze začátku napomůže lépe porozumět a reagovat na signály Vašeho miminka.

Jsem lektorkou Německé školy nošení Trageschule podle poznatků Neonatologické sestry Evy Vogelgesang.

Naše děti jsou přirozeně nošenci s fyziologickou potřebou houpání. Naučím Vás a Vašeho partnera základní úvaz na břicho, a pokud budete chtít, tak jednoduchý úvaz na bok, který si nacvičíte na manipulační panence abyste si při vázáni svého miminka mohli být 100% jistí.

Objednat službu

Látkové pleny a bezplenková komunikační metoda (přirozená hygiea nemluvňat)

Moderní látkové pleny, časům kdy se pleny vyvařovaly , přežehlovaly, skládaly a ukládaly již v moderním látkování odzvonilo (čest vyjímkam :D)

Pomůžu Vám sestavit látkovací výbavu na míru, dle požadavků a cenového stropu.

K dispozici mám téměř všechny dostupné značky na trhu, které si postupně představíme a povíme si vše o látkování od ekologie po nočník.

Přirozená hygiena nemluvňat: Velmi oblíbená metoda hlavne u miminek, všimli jste si, že vaše miminko má vychytané to, kdy mu sundáte plenu? Že se počůrá téměř vždy, když je nahé? Říkáte si, že Vám to děla schválně? ANO! Dělá :D

Zasvětím Vás do tajů Bezplenkové komunikační metody, řekneme si jaké signály můžete pozorovat a k čemu Vám i Vašemu miminku tato metoda může pomoci.

Objednat službu